Aparat për ujë të pijshëm – ku e gjeni më së liri

06.08.2023

Shperndaje:

Shpesh, sado që e lëmë  ujin të rrjedhë, nuk ftohet. E ai që qëndron në frigorifer, mund të jetë fatal për fytin. Andaj zgjidhja është një aparat uji, që në çdo kohë ju ofron ujë të ftohtë, sipas dëshirës dhe të ngrohtë po ashtu.

Të tillë aparatë në tregun online ka goxha shumë dhe platforma SaKushton ua sjell ofertat më të mira.

Bidonin me ujë, mund ta mbushni vetë apo edhe ta blini në markete, sipas dëshirës.

Aparatin më të lirë e gjeni në Aztech. Kushton 109 euro, është i brendit Lubod dhe ofron në çdo kohë ujë të ngrohtë dhe të ftohtë.

Për 90 centë më shumë, në PemaMall ofrohet aparati i ujit i brendit Ecolux. Vjen me zbritje nga 139.99 euro në 109.90 euro.

Në Neptun, aparati më i lirë i ujit është ai i firmës Beko. Kushton 209 euro. Ka fuqi të ngrohjes 550 W me kapacitet 5L për orë dhe të ftohejs 88 W me kapacitet 2L për orë.

Më i shtrenjti aparat, po ashtu ofrohet në Neptun dhe po ashtu është i brendit Beko. Kushton 269 euro, është ngjyrë hiri dhe ka kapacitet më të madh ftohës e ngrohës.

Për të parë më shumë, kliko KËTU