Bombol sapuni e thjeshtë dhe me sensor – zgjidh më të mirën

30.04.2024

Shperndaje:

Nëse dëshironi ta keni më praktikë teksa përdorni shampon e enëve ose të duarve, atëherë ju duhet edhe një bombol.

Pra një lloj kavanozi i qelqit apo plastikës, me mekanizmin sipër që sa herë e shtypni, nxjerr shampon ose sapunin e lëngshëm.

Në tregun online gjeni shumë lloje, sidomos në rrjetin e dyqaneve Jysk dhe platforma SaKushton ua sjell ofertat më të mira çmim-cilësi.

Bombolën më të lirë në Jysk, e gjeni për 3.50 euro. Është prej qelqi të tejdukshëm si dhe ngjyrë ari.

Për 3.50 euro, gjeni edhe një bombol ngjyrë bezhë. Është një lloj qeramike me pjesën e mekanizmit ngjyrë ari.

Për 4 e 5 euro, gjeni edhe disa bombola me xham me dizajn të veçantë.

E për 7.5 euro, mund të gjeni një bombol me material inoks. Mekanizmin e ka prej plastike ngjyrë të  zezë.

E bombolën më të shtrenjtë në Jysk, mund ta blini për 20 euro. Është me sensor. Pra në momentin që afroni duart, del sapuni i lëngshëm.

Për të parë më shumë, kliko KËTU