Këmishë nate – zgjidh më të mirën – SaKushton
main

Për çdo produkt që t'intereson,
munesh me kqyr sa kushton

main

Këmishë nate – zgjidh më të mirën

25.06.2024

Shperndaje:

Ka kohë që pizhamet i keni palosur diku dhe ka kohë deri në nxjerrjen e tyre sërish.

Tash në këtë mot të nxehtë, ju duhet këmishë nate.

Fal “ndryshimit të modës”, prodhuesit kanë nisur të nxjerrin këmisha nate edhe për meshkuj.

Në tregun online ka disa lloje dhe platforma SaKushton ka analizuar e krahasuar çmimet e tyre.

Dhe, pikërisht këmisha e natës për meshkuj është më e lirë që mund të gjendet.

Në dyqanin online Gjirafa50, e gjeni për 17.99 euro. Është prej pambuku dhe shumëngjyrëshe. Madhësia është M dhe është e brendit Evrona.

Këmisha e natës me e lira për femra, kushton 39.99 euro dhe është e brendit Calvin Klein. Është ngjyrë hiri me logon e zezë në gjoks. Është po ashtu prej pambuku.

Në treg gjeni edhe shumë lloje të tjera. Dhe këmisha e natës më e shtrenjta mund të porositet në Gjirafa50. Është e zezë, e brendit Calvin Klein dhe ka një thurje te beli, për ta bërë edhe më unike. Është nga materiali i polisterit dhe kushton 114.99 euro me zbritje. Çmimi i rregullt është 129.19 euro.

Për të parë më shumë, kliko KËTU