Këpucë dimri Clarks – ku i gjeni më së liri – SaKushton
main

Për çdo produkt që t'intereson,
munesh me kqyr sa kushton

main

Këpucë dimri Clarks – ku i gjeni më së liri

22.11.2023

Shperndaje:

Ka shumë këpucë kualitative të brendeve të njohura, por të pakta janë ato që janë edhe cilësore edhe te rehatshme.

Një prej tyre që përmbush të dy këto kritere është brendi anglez Clarks, i themeluar 200 vjet më parë.

Platforma SaKushton ka analizuar e krahasuar çmimet e tyre.

Më së shumti zgjidhje të këtyre këpucëve gjeni në Gentli, që është edhe përfaqësues i këtij brendi për Kosovë.

Dhe këpucët më të lira të dimrit janë 139.90 euro. Me këtë çmim mund të zgjidhni tri palë këpucë që ofrohen. Janë të thella, ngjyrë kafe dhe me lëkurë të “kthyer së prapthi”. Pjesën e poshtme e kanë të thellë dhe prej gome. Të tri llojet janë për meshkuj.

E për femra, më të lirat janë një plaë gjysmë çizme. Janë të zeza dhe nga lëkura. Kushtojnë 169.90 euro.

Dy llojet më të shtrenjta që ofrohen nga Clarks, po në Gentli, kushtojnë 179.90 euro, si për meshkuj ashtu edhe për femra.

Për femra janë gjysmë çizme të zeza e me lidhëse, kurse për meshkuj janë pak të thellë dhe të kafta. Po ashtu janë lëkurë dhe pjesën e poshtme e kanë të bardhë.

Për të parë më shumë, kliko KËTU