Samsung Galaxy S20 FE – ku e gjeni më së liri

06.07.2022

Shperndaje:

Është lansuar në tetor të vitit 2020, por ende është konkurrent për nga ajo që ofron.

Samsung Galaxy S20 FE është telefon që i përket “mesit të artë” dhe në tregun online mund ta gjeni në disa dyqane.

Platforma SaKushton ka analizuar e krahasuar çmimet e tyre.

Telefonin më të lirë Galaxy S20 FE mund të porosisni në Gjirafa50. Është i pajisur me ekran 6.5″ FHD Infinity-O. Përvoja audiovizive mbështetet gjithashtu nga teknologjia e imazhit Super AMOLED. Ka 6 GB Ram dhe 128 GB memorje të brendshme. Kushton 616 euro dhe është ngjyrë e kaltër.

Galaxy S20 FE është pajisur nga Samsung me një arsenal kamerash që kapin magjinë unike të momenteve tuaja kryesore. Ka 1 lentë 2Mpx ultra të gjerë dhe 12Mpx me kënd të gjerë, kamera për foto 8Mpx me zmadhim optik 3x.

Të njëjtin model të Samsungut, në Pema Mall e gjeni për 699 euro. Vjen ngjyrë violetë. Ka kapacitet të baterisë 4000 mAh. Rami është 6 GB me 128 GB.

Në PemaMall, gjeni edhe modelin më të shtrenjtë – 943.95 euro. Ka kamera më cilësore, kapacitet më të madh të baterisë – 4500 mAh dhe Ram më të madh 8 GB me 128 GB.


Për të parë të gjitha modelet dhe më shumë specifika, kliko KËTU.