Top dhe dyshek plazhi – ku i gjeni më së liri

03.08.2022

Shperndaje:

Nëse shkoni fëmijë në deti, atëherë ju duhet patjetër të merrni edhe diçka për argëtim. Për shembull një dyshek apo edhe një top plazhi. Të dyja mund t’i shfrytëzoni në plazh dhe në ujë.

Platforma SaKushton ka analizuar e krahasuar çmimet e tyre në tregun online në Kosovë.

Topin më të lirë të plazhit, që mund të futet edhe në ujë, e gjeni në dyqanin online PemaMall. Është katërngjyrësh dhe kushton 1.5 euro.

Në këtë dyqan gjeni më së liri edhe dyshekun, që vjen në formë të jastëkut, i vogël dhe kushton 1.90 euro.

Nëse kërkoni dyshek për t’u shtrirë komplet në ujë apo në plazh, atëherë më së liri e gjeni Gjirafa50. Dyshekët prej gome të brendit Bestway, kushtojnë 10.48 euro copa. Ofrohen tri ngjyra: kaltër, gjelbër dhe rozë.

Për të parë më shumë, kliko KËTU